Oferta.

- we craft beautiful digital solutions -
WIANKI I KOMPOZYCJE

Zobacz pełną galerię

BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE

Zobacz pełną galerię

DEKORACJE DO WNĘTRZ

Zobacz pełną galerię

FLORYSTYKA POGRZEBOWA

Zobacz pełną galerię

Nasza oferta.

Z pasji do perfekcji.

WIANKI I KOMPOZYCJE

Głównym działem szarych ogrodów jest tworzenie wianków i kompozycji kwiatowo roślinnych. Doświadczenie w tym temacie skłoniło mnie do otworzenia miejsca, w którym będzie można znaleźć wianek na każdą okazję i w każdej formie.

BUKIETY OKOLICZNOŚCIOWE

W pracowni szare ogrody można znaleźć idealne bukiety na każdą okazję. Unikalne i jedyne w swoim rodzaju aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Tworzone z pasją aby wywołąć uśmiech na Twarzach bliskich.

DEKORACJE DO WNĘTRZ

Pracownia zajmuję się tworzeniem dekoracji do wnętrz- kompozycje kwiatowe, roślinne a także z materiałów sztucznych. W ofercie znajduje się także to co przyda się zarówno w domu jak i w ogrodzie: kosze, lampiony, świece, doniczki oraz inne ciekawe propozycje do zapełnienia przestrzeni. Zapraszamy również po porady związane z aranżacją tarasu, balkonu i małego ogródka.

FLORYSTYKA POGRZEBOWA

Pracownia realizuje zamówienia na kompozycje pogrzebowe. W ofercie znajdują się przede wszystkim wieńce ale również wszelkiego rodzaju wiązanki i bukiety. Kompozycje pogrzebowe wykonane mogą być z różnego rodzaju kwiatów i roślin – w zależności od indywidualnych preferencji wszystkie w sposób estetyczny i elegancki.